پشتی با رویه فرش

پشتی با رویه فرش  یکی از بهترین مدل های پشتی دیواری و انواع پشتی های منزل می باشد که با رویه های فرش تولید کارخانه های فرش کاشان تولید و با قیمت های عمده به بازار عرضه می گردد.

پشتی با رویه فرش

پشتی فرش های طرح سنتی

پشتی را همه با طرح های سنتی که معمولا با رویه که شبیه قالی های دست بافت می بوده را می شناسیم که معمولا داخل ان از پرز پر می شد و وزن سنگینی هم داشت. و برای جابجایی ان همیشه دچار مشکل بوده اند

این پشتی ها را با توجه به سلیقه بافنده های رویه های پشتی که همان قالی های قدیمی می باشد و به پشتی فرش نیز شناخته شده می باشد در ابعاد متفاوتی بافته می شد که در یکخانه مشاهده می نمودی که پشتی های با اندازه های مختلفی وجود داشت که شاید هماهنگ نبود.

پشتی های سنتی قدیمی اگر دچار الودگی می شد شستشوی ان تقریبا غیر ممکن می بود چراکه باید تمام مواد پرز داخل ان تخلیه می شدو یا ینکه در همان و ضعیت شسته می شد که باز این غیر ممکن بود .

ولی در مورد پشتی های ماشینی جدید با روش های ساده ایی این مشکلات برطرف گردیده است به همین دلیل تولید و فروش این پشتی ها هر روز بیشتر می شود و مشتریان زیادی علاقه مند به خرید این پشتی های جدید شده اند.

تولید پشتی فرش های ماشینی

یکی از اصلی ترین تولید کنند گان پشتی با رویه فرش در شهر کاشان می باشد که به واسطه روی های فرش توانسته در کنار تولید فرش این رویه ها را نیز رد تولیدات خود داشته باشد

رویه این پشتی ها از بهترین نوع الیاف پشتی از جنس اکرولیک و تمام نخ بوده و جنسی به مانند فرش ها داشته و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد

رویه ها پس از انتقال به کارگاه های تولید و دوخت پشتی به دو روش تولید می گردند که بسته به سفارش مشتریان یا به صورت پشتی های پرزی و یا پشتی های یونولیتی تولید می شود

  • بیشتر بخوانید: پشتی یزدی

رویه های پشتی به وسیله پارچه های ساده مخل ساده دوخت می خورد و مواد داخل ان یا با پرز پر شده و یا از یونولینت های فشرده و بادوام گذاشته می شودو در دست مشتریان قرار می گیرد.

  • بیشتر بخوانید: بالش لوله ای

پشتی های پرزی دوام و وزن سنگین تری نسبت به پشتی های یونولیتی داشته و مسلما قیمت پشتی های پرزی بیشتر می باشد ولی به واسطه دوام خوب پشتی های یونولیتی و وزن سبک انها بیشترین تولید را داشته که مشتریان نیز از خرید انها راضی و خشنود بوده اند.

پشتی با رویه فرش

عرضه بدون واسطه رویه پشتی

امروزه این رویه پشتی ها را در طرح های متنوع و معمولا شبیه فرش های ماشینی می بافند.

این رویه ها را با بهترین دستگاهای مدرن تولید فرش بافته می شود و دستگاه های قدیمی که هم اکنون هم از ان ها برای تولید فرش استفاده می نمایند قادر نیستند که این رویه ها را ببافند.

چراکه هزینه تمام شده انها به واسطه ضایعات زیادی  که این دستگاه ها در تولید فرش دارند زیاد بوده و از لحاظ قیمتی برای انها قابل صرفه نبوده و نمی توانند با شرکت های با دستگاه های پیشرفته و مدرن رقابت نمایند پس این رویه را ها را در تولیدات خود قرار نمی دهند.

  • بیشتر بخوانید: کوسن ترمه

پس بنابراین این رویه ها با بهترین و مدرن ترین دستگاه ها تولید شده در نتیجه دارای طرح ها و مدلهای متنوع و زیبایی است و در کیفیت  بالایی تولید می شود.

در تولید پشتی های جدید این مشکلات با استفاده از روش های ساده برطرف گردیده و این است که مشتریان به این سبک های جدید تمایل بیشتری نشان می دهند .

و دلیلی شده که این پشتی فرش ها نسبت به پشتی های معمولی از فروش و توجه بیشتری روبرو بوده است

فروش عمده پشتی با رویه فرش

رویه ها معمولا با الیافهای متفاوت تولید می شوند که عبارتند از:

  • الیاف تمام اکرولیک
  • الیاف پلی استر
  •  الیاف بی سی اف
  •  الیاف ترکیبی

که با کیفیت ۱۰۰۰،۷۰۰و۱۲۰۰۰شانه و با تراکم های متفاوت با فته شده که یا به عنوان پادری برای زینت منازل مصرف می شود و یا به عنوان رویه پشتی پس از تکمیل و دوخت انها به دست مصرف کنند گان می رسد.

جهت  سفارش انواع رویه پشتی ، پشتی با رویه فرش با طرح ها وکیفیت های متفاوت با ما مشاوره و تماس حاصل نمایید.

tarhbastan@gmail.com

شماره تماس:

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.