پشتی معمولی درجه یک

پشتی معمولی درجه یک در مدل ها و در انواع قیمت پشتی های دیواری و پشتی های منزل و پشتی فرش کاشان متفاوت بوده و انواع مختلف ان با قیمت های ارزان و مناسب در سایت های تجاری ما به فروش می رسد.

پشتی معمولی درجه یک

پشتی های سنتی زیبای قدیمی

پشتی یکی از قدیمی ترین تولیدات کشور می باشد که از قدیم بسیار مورد استفاده قرار می گرفته است.

امروزه استفاده از آن ها در منازل به خاطر استفاده بیشتر از انواع مبل کمتر شده است اما باز هم می توان در خانه هر ایرانی اصیلی این کالا را به راحتی یافت.

  • بیشتر بخوانید: پشتی یزدی

پشتی ها با کیفیت بسیار خوب و عالی نیز امروزه بسیار در حال تولید می باشند و علاوه بر منازل در بسیاری از مکان های مختلف از آن ها استفاده می شود.

در عالی بودن و درجه یک بودن این کالا هیچ شکی وجود ندارد و در طرح هی زیبا و متنوعی تولید شده و به فروش می رسند.
علاوه بر ایران این نوع کالا همانند بسیاری از کالاهای اصیل ایرانی دیگر در کشور های اروپایی نیز بسیار شناخته شده می باشند.

کاربرد های انواع پشتی های منزل در مکان های مختلف

همانطور که گفتیم انواع پشتی های معمولی و سنتی در خانه هر ایرانی به راحتی یافت می شود. این کالا علاوه بر استفاده در خانه و منازل در بسیاری از مکان های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی خاصی به هر مکانی می بخشد.

  • بیشتر بخوانید: کوسن ترمه

چند مورد از خاص ترین مکان هایی که از انواع پشتی در آن ها استفاده می شود عبارتند از:

  • مساجد
  • رستوران هاس سنتی
  • سفره خانه ها
  • برخی قهوه خانه ها

و بسیاری از مکان های دیگری که به استفاده از پشتی بسبار اهمیت می دهند و این محصول زیبایی خاصی به مکان استفاده شده می بخشد.

پشتی معمولی درجه یک

خرید و فروش اینترنتی پشتی معمولی و سنتی درجه یک

پشتی های معمولی و سنتی در هر طرح و کیفیتی در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی موجود می باشند و با قیمت مناسب به فروش می رسند.

خرید و فروش این کالا همانند بسیاری دیگر از کالاهای سنتی تولید ایرانی نظیر فرش ها،گلیم ها،فرش های گبه و بسیاری دیگر از انواع کالا ها که در سایت های آنلاین به فروش می رسند توزیع گردیده و به صورت عمده و خرده به فروش می رسند.
همه کارخانه های تولیدی انواع پشتی کالاهای خود را هم در بازار های مختلف عرضه کرده و بیشتر از آن هم در فروشگاه های آنلاین توزیع می کنند.

  • بیشتر بخوانید: بالش لوله ای

ابعاد مختلف این کالا با طرح های سنتی در کنار قیمت مناسب و کیفیت بالای کالا در انواع سایت های اینترنتی آنلاین معتبر و معروف به فروش می رسند

و هر شخصی می توتند متناسب با سلیقه خودش محصول مورد نظر خود را تهیه و مورد استفاده قرار دهد.

قیمت پشتی ماشینی کاشان

پشتی فرش های ماشینی کاشان یکی از فدیمی ترین نوع پشتی ها بوده که مورد استفاده قرار می گرفته است این پشتی ها با رویه های فرش کاشان تهیه می گردد که انواع مدل های ان در بازار یافت می شود.

قیمت پشتی فرش کاشان با توجه به قیمت رویه پشتی انها که از جنس فرش های کاشان می باشند تعیین می شوند که هر چه رویه ها از بافت با کیفیت تری تولید شود قیمت پشتی ماشینی بالاتر خواهد بود .

قیمت پشتی معمولی در این مدل پشتی ها از رویه های بافت با الیاف بی سی اف می باشد و یا اگر از الیاف اکرلیک باشد با تراکم پایین بافت می شود که قیمت های بسیار ارزانتری داشته و قیمت پشتی معمولی را بدست مشتریان ارایه می دهد.

سایت های تجاری ما با در نظر گرفتن سلایق و تقاضای مشتریان انواع مدل های پشتی را با قیمت های متنوع در دسترس مشتریان قرار داده و رضایت مشتریان را در اولویت تلاش خود قرار داده است.

پشتی معمولی درجه یک

قیمت انواع پشتی به صورت عمده و ارزان

پشتی ها دارای انواع مختلفی در تولید می باشند و طرح های دل نشین و زیقایی را دارا می باشند.

این کالا بسیار درجه یک می باشد و از صادرات بسیاری به کشور های همسایه و حتی کشور های اروپایی برخوردار می باشد.
قیمت بهترین نوع و کالای درجه یک پشتی معمولی در حال حاضر در بازار از حدود ۱۳۰ هزار تومان آغاز می شود.

قیمت عمده کالا نیز کمی کمتر از مقدار تایین شده می باشد و این به دلیل فروش بیشتر محصول می باشد.
پشتی های سنتی با پشتی های معمولی و جدید کمی متفاوت بوده و اندازه و وزن آن ها با هم متفاوت می باشد.

قیمت این کالاها نیز متفاوت می باشد که امروزه بیشتر پشتی های جدید که وزن سبکتری نیز دارند خرید و فروش می شود و در خانه ها و مکان های معروف زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.
نظافت و شستو شوی پشتی ها مخصوصا پشتی های جدید بسیار آسان بوده و از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

برای خرید انواع پشتی معمولی درجه یک انواع گبه و گلیم فرش های ماشینی  می توانید قبل از سفارش با مدیریت فروش ما ارتباط داشته باشید.

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.