قیمت پشتی ماشینی ارزان

قیمت پشتی ماشینی ارزان ، انواع پشتی های دیواری ، پشتی های جدید منزل و خانگی با قیمت های معمولی و مناسب با مدل های جدید با رویه فرش تولید کاشان در سایت های ما برای مشتریان عرضه می گردد.

پشتی های ماشینی

با وجود مبلمان های مدرن و امروزی، قرار گرفتن پشتی های ماشینی و پشتی های منزل در کنار سماور ذغالی، گلیم و گبه می تواند یک حس خوب و نوستالژی را در ذهن همه افراد تداعی کند.

پشتی های ماشینی از انواع پشتی هایی منزلی هستند که تولید انبوه انها با رویه های فرش تولید کارخانه های کاشان انجام می گیرد این پشتی بسیار متنوع بوده در طرح هایی به مانند فرشها تولید می شود .

  • بیشتر بخوانید: پشتی یزدی

تولید پشتی فرش با روشهایی انجام می گیرد که از جمله به پشتی های پرزی و پشتی های یونولیتی و یا فومی می توان اشاره نمود که بیشترین تولید انها پشتی های یونولیتی بوده که  با قیمت ارزانتری روبرو می باشد.

انواع پشتی ماشینی ارزان

پشتی های ماشینی علاوه بر منازل در بسیاری از رستوران ها، هتل ها، سفره خانه های سنتی و… مورد استفاده قرار می گیرند و افراد زیادی نشستن و تکیه دادن در کنار این پشتی ها را بر میزهای مدرن امروزی ترجیح می دهند.

انواع پشتی های تولیدی منزل به صورت ۴۰۰، ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه تولید می شود که نوع ۴۰۰ و ۵۰۰ شانه آن توسط رستوران ها و سفره خانه ها انتخاب می شود. که قیمت پشتی فرش برای انها در اولویت بوده و از انها می توانند استفاده نمایند.

این نوع پشتی های دیواری نسبت به ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه بسیار ارزان تر هستند و کیفیت پایین تری نیز دارند.

  • بیشتر بخوانید: کوسن ترمه

این پشتی های ارزان می توانند برای مساجد نیز به کار برده شوند ولی برای منازل کیفیت و زیبایی ندارند و مناسب نیستند.

 قیمت پشتی ماشینی ارزان با رویه های گلیم

یکی از انواع پشتی که میتواند با قیمت ارزانتری بدست مشتریان و خریدارن برسد و بسیار مناسب برای سفره خانه های سنتی می باشد پشتی هایی دیواری با رویه های گلیم فرش های ماشینی است که از قیمت های ارزانتری نسبت به پشتی های ماشینی فرش روبرو می باشد طرح های گلیم ها بسیار جذاب و در طرح های سنتی بوده که درفضا های سنتی از ان به مراتب می توان استفاده نمود.

علاوه بران به راحتی می تواند با کف پوش های گلیم نیز همانند شود که فضای زیباتری را به وجود خواهد اورد.

قیمت پشتی ماشینی ارزان یکی از عوامل مهم خریداران پشتی برای سفره خانه های سنتی است که این پشتی های دیواری را می توان در ابعاد ۱۰۰×۵۰ سانتی متر تولید نمود ویا برای کاهش و ارزانتر شدن قیمت انها  در ابعاد ۵۰×۸۰نیز تولید نمود.که برای استفاده در سفره خانه های سنتی بسیار مناسب می باشد.

عوامل مهم در قیمت گذاری پشتی ماشینی

مهمترین عامل تعیین کننده قیمت پشتی های خانگی  رویه های انها می باشد که با کیفیت و صورت های مختلف و با قیمت های متفاوتی در دست تولید کنندگان انواع پشتی منزل قرار می گیرد.

پشتی های ماشینی از تراکم، جنس، مواد درونی و ابعاد مختلفی برخوردار هستند و همین عوامل باعث تعیین قیمت های مختلف برای این پشتی ها می شود.

  • بیشتر بخوانید: بالش لوله ای

پشتی های ارزان از درجه تراکم و کیفیت پایینی بهره مند هستند و طرح روی آن ها از وضوح بالایی برخوردار نمی باشد.

در خرید این پشتی های دیواری ابتدا بهتر از کاربرد آن را مشخص نماییم و با توجه به فاکتورهای بالا، پشتی مناسب با پشتی های معمولی را انتخاب نماییم.

قیمت پشتی ماشینی ارزان

خرید و فروش عمده پشتی ماشینی ارزان

خریداران عمده برای اینکه در خریدهای خود، حداکثر سود را داشته باشند، به دنبال راه های خریدی با قیمت مناسب و به صرفه می گردند.

پشتی های به واسطه حجم زیادی که دارند در ارسال انها به صورت عمده برای شهر های از  کرایه زیادی برخوردار خواهند بود و به همین واسطه صاحبان نمایشگاه و خریداران عمده برای کاهش هزینه ها رویه ها پشتی فرش کاشان را با قیمت های مناسب تهیه نموده و با دایر نمودن کارگاه تولید پشتی در شهر خود به تولید این پشتی ها اقدام می نمایند مسلما قیمت رویه پشتی ها برای تهیه پشتی های منزل قیمت های ارزانتری را برای خریداران به همراه خواهد داشت.

خرید از نمایندگی های فروش و سایت های آنلاین که ارتباط مستقیمی با تولید کنندگان دارند، می تواند راهی بسیار مناسب و ایده آل برای آن ها باشد.

سایت های تجاری ما برای رفاه حال مشتریان انواع مختلف پشتی های ماشینی را با رویه های به صورت عمده در دسترس مشتریان قرار می دهد همچنین مشتریان خانگی نیز می تواندد با انتخاب طرح هایی دلخواهشان خریدی مناسب را از  ما داشته و به راحتی انواع این محصولات رادر درب منزل تحویل بگیرند.

برای اطلاع از انواع قیمت پشتی ماشینی ارزان با انواع مدل های پشتی های منزل با طرح های زیبای سنتی و مدرن و جهتی خریدی  مناسب از مدیریت فروش ما مشاروه بگیرید.

وحید رضاکاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.