قیمت گبه متری

ارزانترین قیمت گبه متری و قیمت انواع گبه های جدید ماشینی با طرح های زیبا تولید کارخانه های تولیدی گبه و گلیم کاشان در مراکز فروش اینترنتی سایت های ما برای مشتریان فراهم می باشد.

قیمت گبه متری

گبه های سنتی

گبه یا در اصطلاح محلی خرسک نوعی زیرانداز ضخیم کلفت است که انسان ها برای حفاظت در برابر سرما از آن استفاده می کردند.

گبه هنر دست مردمان عشایر مناطقی چون بوشهر، خراسان و شیراز است. گبه ها معمولا با پرزهای بلند و در تعداد زیاد بافته می شوند که دلیل نرمی این زیرانداز به حساب می آید.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی

گبه ها دارای طرح های متنوعی هستند چرا که این طرح ها کاملا به صورت سنتی و ذهنی توسط بافنده بدون هیچ نقشه ای بافته می شود.

به همین دلیل می توان گفت طرح هیچ دو گبه ای شبیه به هم نیست. گبه های سنتی خودرنگ هستند یعنی پشم حیوانات بدون هیچ گونه تغییری در بافت آن استفاده می شود به همین دلیل اغلب گبه های سنتی تک رنگ و در رنگ هایی چون سفید، سیاه و یا خاکستری بسته به نوع حالات روحی بافنده بافته می شد

به این صورت که اگر بافنده خوشحال و حال خوبی داشت بیشتر رنگ سفید به کار می برد و اگر ناراحت و غمگین بود رنگ سیاه را ترجیح می داد شاید به همین دلیل است که گبه های قدیمی تک رنگ هستند.

گبه نیز همانند دیگر زیراندازها و بافته های قدیمی به تدریج شکل امروزی گرفت. تصورات ذهنی با طراحی های ماشینی ترکیب شد و نقشه های مدرن شکل گرفت. امروزه گبه های ماشینی را می توان در رنگ و نقشه های متنوعی که توسط ماشین آلات پیشرفته بافته می شوند در بازار دید.

قیمت گبه متری

انواع مدل های گبه ماشینی بافت کاشان

گبه ها مانند سایر کف پوش ها و بافته ها دو مدل دستبافت و ماشینی دارند. گبه های ماشینی به دو صورت سنتی و امروزی بافته می شوند. این بافته ها اندازه های کوچک و متوسط دارند.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی ابریشم

مدل ها و طرح های این زیرانداز اصیل و سنتی شامل طرح شیر، طرح گل، ایلاتی، طرح حوض ،طرح خانه درهم، خشتی یا قابی، طرح درخت، راه راه و طرح کف ساده می باشد.

کارخانجات فرش ماشینی در تمام نقاط و به خصوص در کاشان به بافت و نقشه های گبه علاقه مند شده و روی به تولید ان  آورده اند.

کارخانه های تولید گبه های بافت کاشان به واسطه تجربه ایی که در تولید انواع فرش های ماشینی دارند توانسته اعبار خوبی در فروش انواع این محصولات به دست اورند.

گبه فرش های ماشینی کاشان از بافت و کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده رشد صادرات این محصول به بازار های جهانی  این را نشان داده و ارزش تولید کنند گان این کالا را افزایش داده است.

گبه های ماشینی در اندازه های استاندارد به صورت قالی و قالیچه عرضه می شود. همچنین در کارخانجات فرش ماشینی کاشان گبه ها به صورت رولی با عرض ۵۰سانتی تا ۳ متری به شکل ۳۳۰ شانه و با تراکم طولی ۹۰۰ تولید می شوند.

قیمت انواع گبه های جدید

در قیمت انواع گبه های جدید عوامل و پارمترهایی به مانند مواد الیاف ، تعداد رنگ ، اندازه و ابعاد می تواند نقش داشته باشد ولی موردی که در تعیین قیمت گبه ها اهمیت وجود تعداد زیادی از تولید کنندگان گبه ها در شهر کاشان می باشد که به واسطه رقابت و حفظ مشتزیان خود سعی در کاهش هزینه های جاری نموده تا بتوانند قیمت این محصول را در حد پایین خود نگاه دارند.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی ایرانی

گبه ها نسبت به بقیه فرش های ماشینی ، بافته ارزان تری به حساب می آیند. گبه ها با قیمت مناسب و مقرون به صرفه تولید می شوند و نسبت به دیگر محصولات تولیدی در کاشان ارزان تر هستند.

قیمت فرش گبه و  انواع مدل های ان زیاد بالا نیست. قیمت این محصول نسبت به سایر تولیدات کارخانجات فرش ماشینی متعادل تر است حتی نوع دستبافت گبه به نسبت دیگر محصولات دستبافت قیمت پایین تری دارد.

بنابراین به نظر می رسد برای افرادی که علاقه به تنوع و تغییر دکوراسیون دارند گبه گزینه مناسبی باشد.

قیمت گبه متری

قیمت گبه متری

یکی از پر مصرف ترین نوع فرش گبه ها ، گبه های متری و یا رولی می باشد که به گبه های کتاره نیز معروف بوده و این مدل گبه در بسیاری از مکانها به مانند راه پله ها و یا راهروها استفاده زیادی از ان می شود.

قیمت گبه متری به مانند دیگر محصولات فرش به صورت متر مربع حساب می شود به این صورت که قیمت گبه متری به صورت متراژی که بر اساس اندازه ای که مشتری سفارش می دهد محاسبه می شود. یعنی اندازه سفارشی در قیمت متر مربع گبه ضرب می شود.

این مدل گبه را حتی می توان در اندازه های کوچکتر نیز برش داد که محل برش خورده دوردوزی شده و مورد استفاده قرار می گیرد وبه همین دلیل برای مشتریان بسیار مورد پسند واقع شده است.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی بافتنی

قیمت و نرخ فرش گبه متری بر اساس جایی که در آن بافته شده، ابعاد، طرح و نقشه آن تعیین می شود. گبه هایی با اندازه های استاندارد قیمت مشخصی نیز دارند اما گبه هایی که به صورت متری در بازار موجود است قیمت متغیر دارند.

مراکز فروش گبه کاشان بدون واسطه از کارخانه

خرید بدون واسطه به این معنی است که محصول تولید شده را به طور مستقیم و بدون دخالت هیچ واسطه ای تهیه کنیم چرا که واسطه ها معمولا باعث افزایش قیمت هر نوع کالایی می شوند،

به عبارت دیگر خرید بدون واسطه گبه ها یعنی ارتباط مستقیم بین مراکز فروش و مشتری. فروش گبه نیز همانند گلیم فرش به دو صورت تکی و عمده انجام می شود.

برای خرید گبه ارزانتر می توان به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه ویا نمایندگی فروش گبه اقدام کرد. همچنین مراکز فروش و نمایندگی های کارخانه های مختلف امکان خرید غیرحضوری را فراهم کردند. خرید بدون واسطه و مستقیم هزینه ها را کاهش می دهد. بسیاری از کارخانه های فرش ماشینی در کاشان امکان خرید عمده، بدون واسطه را از کارخانه و حتی از طریق سایت به صورت اینترنتی برای رفاه مشتریان فراهم کردند.

برای خرید و اطلاع از قیمت گبه متری و انواع مدل های گلیم فرش و گبه های بافت کاشان مشتریان عزیز می توانند جهت مشاوره با ما در ارتباط باشند.

وحیدرضاکاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.