خرید اینترنیتی پشتی ماشینی و انواع پشتی های منزل ، پشتی های دیواری ، پشتی معمولی  با رویه های بافت کاشان با قیمت های مناسب و ارزان در سایت های ما برای مشتریان رایه گردیده است.

انواع پشتی های سنتی

پشتی ها از انواع اقلام سنتی هستند که از قدیم تا به الان در خانه ها مورد استفاده قرار می گرفته و انواع مختلف ان با نام های پشتی های منزل و پشتی های دیواری نیز شناخته می شود که با مدل های متنوع  تولیدمی گردد

که حتی در بیشتر جا ها پشتی های سنتی مختص همان منطقه بوده که هم اکنون نیز مورد استفاده قرار می گیرد به مانند انواع پشتی های خلیجی که به پشتی های عربی نیز مشهور بوده و در مناطق عرب نشین از انها استفاده می نمایند و یا پشتی های مبلی که بیشترین تولید ان در  شهر یزد می باشد.

این پشتی های سنتی امروز طرح های های جدید ان نیز بسیار زیباتر شده این است که خریداران انها مورد افزایش قرار گرفته است .

پشتی فرش ها هم یکی از همین پشتی های سنتی است که با رویه های بافت فرش یا قالی های قدیمی بوده که امروزه نیز بسیار از انها تولید و مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد.

پشتی فرش ماشینی

پس از تولید فرش های ماشینی که توسط تولید گنند گان کاشان به انجام رسید پشتی فرش ها نیز که از رویه های فرش در انها استفاده می گردد نیز به صورت ماشینی و با طرح های زیبا سنیتی و پشتی های جدید تولید می گردد

پشتی های ماشینی با رویه های فرش کاشان تولید می شود که قیمت رویه پشتی بیشترین تاثیر را در قیمت پشتی ها دارد.

پشتی فرش های ماشینی با وجود انواع مبلمان های متنع و زیبا، هنوز هم طرفداران خاص خود را در بسیاری از منازل ایرانیان دارد.

این پشتی ها علاوه بر منازل در سفره خانه های سنتی و مساجد نیز بسیار کاربردی اند ولی کیفیت آن ها با هم متفاوت می باشد.

مرکز اصلی تولید پشتی فرش در کاشان می باشد که توانسته همچون فرش های ماشینی در تولید این پشتی ها نیز پیشتاز باشد.

  • بیشتر بخوانید: پشتی یزدی

این پشتی ها با مدل های متنوع تولید می شود طرح ها و نقشه هایی است بسیار متنوع بوده و به واسطه  تولید کنند گان زیادی که وجود دارد برای رقابت با هر روز با طرح های جدیدی تولید می شود که حتی کیفیت های ان ها نیز ارتقا یافته است.

انواع طرح های پشتی فرش ماشینی

پشتی انواع مختلفی دارد از جمله پشتی های بافته شده از فرش و گلیم فرش و یا پشتی های دوخته شده از پارچه های سنتی و ضخیم.

پشتی های دستباف که توسط هنرمندان ایرانی بافته می شوند دارای طرح های متنوعی هستند که هرکدام، معانی خاص خود را دارند.

طرح های پشتی در بسیاری از مدل ها به مانند طرح های سنتی است که تا بتواند مشتریان بیشتری را به خود جذب نماید.

پشتی های ماشینی تولید شده امروزی نیز بسیار متنوع است و با رنگ و طرح های متفاوتی که دارند می توان آن ها را با رنگ پرده، فرش و دیگر لوازم ست کرد.

خرید اینترنیتی پشتی ماشینی

قیمت های پشتی های فرش ماشینی

پشتی ماشینی به واسطه نوع الیاف به کار رفته در بافت رویه های انها با قیمت های مختلفی تولید می شود و به غیر از تراکم بافت رویه ها نیز خود تاثیر گذار بر پشتی می باشد

علاوه بر این مواد داخل پشتی ها نیز برای قیمت های ارزان انواع پشتی ها متفاوت بوده که مشتریانی به مانند صاحبان سفره خانه های سنتی به دنبال پشتی با قیمت ارزانتری می باشند که تولید کنندگان با توجه به  سفارش با قیمت های دلخواه مشتریان پشتی مناسب انها را تولید و ارایه نمایند.

  • بیشتر بخوانید: کوسن ترمه

قیمت پشتی جدید و ارزان پشتی های ماشینی را می توان در الیاف بافت رویه ها از جنس بی سی اف و در طرح ۴۴۰ ویا ۵۰۰بافت تهیه نمود.

خرید اینترنیتی پشتی ماشینی

ویژگی های انواع پشتی های ماشینی

این پشتی ها در کیفیت های متفاوت ۵۰۰ شانه، ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه موجودند و مصرف کننده با توجه به نوع مصرف و استفاده خود، می تواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

یکی از ویژگی های پشتی فرش های جدید طرح های متنوع ان و دیگر موادی که با ان پشتی ها را پر می نمایند که امروزه به دو صورت پشتی های پرزی و یا پشتی های یونولیتی ویا فومی استفاده می گردد که دارای کیفیت ویژگی هایی است که برای مصرف کنند گان مطرح می باشد

برای پر کردن آن ها از فوم یا یونولیت استفاده می شود که جنس آن ها می تواند به ماندگاری و طول عمر این پشتی ها کمک کند.واین به مراتب از فوم ها قدیمی بهتر بوده چراکه با دستگاه های جدید به صورت فشرده مواد در ان تزریق شده و به صورت پرس شده تبدیل می گردد

  • بیشتر بخوانید: بالش لوله ای

پشتی های پرزی نیز دارای ویژگی بهتری به مانند مدل های قدیمی است که در مدل های جدید پشتی های منزل ابتدا در داخل ان تخته ایی به ابعاد پشتی گزارده می گردد و سپس دو طرف انرا با مواد پرز پر می نمایند و این باعث استحکام و دوام بیشتر پشتی می گردد.

خرید اینترنیتی پشتی ماشینی

خرید اینترنیتی پشتی ماشینی مرغوب

پشتی فرش ها در طرح های متنوع و قابل خریداری در همه بازارهای فرش می باشند.

خرید اینترنیتی پشتی ماشینی از طریق سایت های فروش انلاین مهیا شده است.در این مراکز، انواع طرح های متنوع و مشخصات کامل پشتی ها به صورت مجازی در اختیار خریداران قرار می گیرد و بدین ترتیب، انتخاب و مقایسه را برای آن ها در کمترین زمان مصرفی، ممکن می سازند.

مراکز خرید ها اینترنیتی امروزه بسیار ارتقا یافته تر و مطمن تر شده است واین برای خرید های اینترنتی توسط مشتریان انگیزه و اشتیاق بیشتری را ایجاد می نماید.

خرید اینترنیتی پشتی ماشینی برای مشتریان این حسن را دارد که می توانند با قیمت های مناسب و در درب منزل این پشتی ها را تحویل گیرند.

این سایت ها محصولات خود را با قیمت تولید و بسیار مناسب در اختیار خریداران قرار می دهند.

جهت اطلاع از قیمت پشتی فرش با طرح های متنوع و خریدی اسان و مطمن با مدیریت فروش مجموعه در تماس  باشید.

وحیدرضاکاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.