گبه فرش های اصل

فروشگاه اینترنتی ما با فروش گبه فرش های اصل در خدمت شما عزیزان است و تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بهترین و عالی ترین گبه فرش های ایرانی را به شما عزیزان ارائه دهد.

گبه را از قدیم قالیچه خرسک می نامیدند و از آن به عنوان یکی از لوازم ضروری منزل استفاده می کردند. شاید گبه امروزه کاربردهای قدیمی خود را نداشته باشد، اما در اعصار گذشته یکی از لوازمی بود که مردم باید از آن استفاده می کردند تا هم از سرمای هوا در امان بمانند و هم در هنگام استراحت بتوانند راحتی و آسودگی خود و خانواده خود را تامین نمایند.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی

گبه ها را معمولا مردم عشایر می بافتند، ولی بعد از آن مردم روستاها نیز شروع به بافتن گبه و استفاده از آن نمودند. گبه در حال حاضر یک اثر هنری و سنتی بسیار زیبا می باشد که آرام آرام استفاده از آن دوباره در حال رایج شدن است.

گبه فرش های اصل

فروش اینترنتی گبه فرش های اصل

گبه ها به صورت فارسی بافت، بافته می شوند، به این معنا که بر روی دارهایی که بر روی زمین نصب شده اند قرار می گیرند و هنرمندان نقش های موجود در ذهن خود را بر آن می بافند و طرح های زیبا و بی نظیری را ایجاد می کنند.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی ابریشم

گبه هایی که در ایران بافته می شوند معمولا دارای طرح ها و زمینه های روشنی هستند و برای بافت آن ها از رنگ های روشن و کرم یا شیری استفاده می شود و این نوع رنگ ها طرفداران بسیار زیادی در میان سایر گبه ها دارند.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی ایرانی

گبه نه تنها یک زیر انداز، بلکه یک اثر هنری فوق العاده زیباست و می تواند به عنوان یکی از مهم ترین صنایع دستی کشورمان ایران مطرح شود.

گبه فرش های اصل

قیمت مرغوب ترین گبه فرش های اصل

طرح های معروف گبه

  • طرح شیر
  • طرح خشتی یا قابی
  • طرح حوض گبه
  • طرح گل گبه

گبه فرش های اصل

فروش شگفت انگیز گبه فرش های اصل

گبه فرش ها از هنرهایی هستند که از روزگاران باستان تا کنون ماندگار هستند و هنوز هم که هنوز است طرفداران خود را حفظ کرده اند و در این دنیای مدرن و صنعتی بسیاری از انسان ها هستند که به هنرهای دستی و سنتی به خصوص گبه علاقه زیادی دارند و از خرید و استفاده از گبه فرش های زیبا بسیار لذت می برند.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی بافتنی

سایت ما نیز با فروش انواع گبه فرش اصل در خدمت شما عزیزان است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.