قیمت پشتی جدید

ارزانترین قیمت پشتی جدید با انواع مدل های پشتی های دیواری و پشتی های منزل را با طرح های زیبا و انواع پشتی های کاشان را با همراهی سایت های ما از ما جویا گردید.

پشتی های سنتی قدیمی

پشتی ها از اقلامی بود ه اند که بیشتر در خانه های قدیمی زیاد از انها به چشم می خورد و بازار انها قبل از مبله شدن زندگی ها از رونق بیشتر برخوردار بوده است .

پشتی های قدیمی به واسطه عیوبی که داشت از رونق انها بسیار کاسته شد که این عیوب بیشتر به استحکام و یا وزن سنگین انها مرتبط داشت که مورد پسند مشتریان نمی بود کما اینکه به واسطه همین وزن سنگین انها پس از کمی گذر از نگهداری انها حالت طبیعی انها تغییر می منمود و شکل جالبی پیدا نمیکرد.

  • بیشتر بخوانید: پشتی یزدی

اغلب پشتی های قدیمی پشتی فرش ها بوده و شاید از جمله اولین پشتی ها همین پشتی فرش ها بودند که رویه های انها از فرش های دست بافت بود که بعد از  اتمام بافت انها توسط تولید کنندگان پشتی پس از فرایند دوخت و پرشدن با مواد پرز مورد استفاده قرار می گرفت.

پشتی های جدید فرش

همانطور که گفته شد پشتی های قدیمی دارای عیوبی بود که شاید نگهداری انها مورد پسند خانم های خانه دار نبود.

پشتی های جدید با بعضی از روش های ساده مشکلات قبلی را برطرف نموده و شاهدیم که مردم  باز به طرف پشتی های جدید توجه نموده اند به عنوان مثال در پشتی های جدیدی وزن پشتی ها بسیار سبک تر از می باشد و این به واسطه یونولیت های فشرده و با دوامی است که از انها در داخل پشتی ها استفاده می نمایند این یونولیت ها که از جنس فوم فشرده وتزریقی می باشد که باتوجه به سبکی از دوام خوبی نیز برخوردار می باشد.

  • بیشتر بخوانید: کوسن ترمه

علاوه بر این پشتی های جدید دارای طرح های زیبایی است که توانسته علاقه مشتریان را هرچه بیشتر به خود جلب نماید در بیشتر طرح های جدید پشتی انها را به مانند فرش های ماشینی بافته می شود که توانسته زیباییی بیشتری را برای خانه به همراه داشته باشد.

 تولید پشتی فرش های جدید

تولید این پشتی جدید با پشتی های قدیمی اندکی تفاوت داشته و تولید این پشتی ها را معمولا به دو روش انجام می نمایند.

اول این که رویه های پشتی را با پارچه معمولا مخمل به هم دوخته می شود و سپس با ایجاد زیپی برای ان با یونولیت های فشرده ایی که در اندازه های استاندارد تولید شده در داخل ان گزارده وبه روانه بازار می شود حسن این پشتی ها این است که به راحتی رویه یا یونولیت داخل انرا می توان تعویض نمود ویا برای شستشوی ان به راحتی انجام می گیرد.

روش دیگر بار گذاری داخل پشتی را با تخته چوب در اندازه استاندارد درست نموده و بعد از جاگزاری در داخل توسط پرز یا پنبه در دو طرف تخته پر شده و در این جا به جای زیپ دور ان دوخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد.که وجود این تخته ها هم باعث استحکام بیشتر پشتی ها می گردد وهم اینکه پس از یک مدتی از استفاده از پشتی که می گذرد پشتی ترکیب و شکل خود را حفظ می نماید.

  • بیشتر بخوانید: بالش لوله ای

این پشتی که به پشتی پرزی نام گذاری می شود به خاطر مواد داخل ان از قیمت بیشتری برخوردار بوده و این مدل نیز طرفداران و علاقه مندان خاص خود را دارد.

قیمت پشتی جدید از کارخانه

در قیمت پشتی های جدید یکی از مهمترین عامل تعیین کننده قیمت انها رویه های انها می باشد که به واسطه جنس انها که از فرش های ماشینی می باشد از قیمت هایی بالاتری نسبت به پشتی های دیگر برخوردار می باشد

رویه طرح هایی به مانند به فرش ها دارد ولی قیمت های انها معمولا بسیار پایینتر فرش ها می باشد و این به واسطه این می باشد که این رویه ها را در کنار فرش های ۹ متری تولید می نمایند که بتواندد ظرفیت اندازه انها را تا ۱۲ متر پر نمایند و این استفاده بهینه ایی است که انچام داده و می توانند قیمت انها را پایینتر محاسبه نمایند تا بتوانند مشتریان از قیمت مناسبتری انها را تهیه نمایند.

علاوه بر این گفته شد که مواد داخل پشتی ها نیز تعیین کنند در قیمت انها می باشد که پشتی های یونولیتی قیمتی مناسبتر از پشتی های پرزی خواهد داشت.

پشتی های جدید که مورد توجه مشتریان قرار گرفنه است  کارخانه های تولید فرش را مجاب نموده تاتولید انبوه این پشتی ها را برای جواب به تقاضای مشتریان در دستورات کار خود قراربدهند.

پشتی های جدید طرح هایی  به مانند فرش داشته و این از مزایای این پشتی ها است که علاقه مردم را برای خرید این پشتی برانگیخته است.

فروش عمده پشتی های جدید

 قیمت های عمده پشتی با قیمت های مناسب و پایین تری برای مشتریان رقم می خورد که این بیشتر برای مغازه داران و صاحبان نمایشگاهها فرش  و پشتی در شهر های دور مناسب می باشند.

ارزنترین قیمت پشتی جدید در طرح های متنوع بازار با قیمت عمده فروشی را می توانید با همراهی سایت های اینترنتی ما مشاهده و بعد از انتخاب ان ها را سفارش دهید.

ولی باوجود این سایت های فروش ما با ایجادی بستری مناسب برای تمام مشتریان در هر کجای کشور که باشند فروش انواع این پشتی ها را با طرح های دلخواه شان ارایه نموده تا مشتریان بتوانند به صورت اینترنیتی خریدی مناسب را در تحویل درب منزل داشته باشند.

مشتریان عزیز می توانند قبل از هرگونه خرید وسفارشی با مدیریت فروش ما مشاوره داشته باشند.و از انواع قیمت پشت جدید  اطلاع پیدا نمایند.

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.