فرش گبه ساده

فرش گبه ساده در مشهد بسیار معروف می باشد و می توان گفت یکی از بهترین سوغاتی های آن محسوب می شود که با نرخ روز بازار به فروش می رسندو از جنس بسیار خوبی برخوردار می باشند.

همانطور که گفتیم فرش گبه ساده یکی از بهترین سوغاتی های مشهد می باشد و در طرح های متنوع و زیبایی موجود می باشند.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی

امروزه خرید و فروش انواع فرش بسیار پر رونق می باشد و از مهمترین اساس هرخانه ای به شمار می رود.
فرش گبه مشهد نیز تولید بسیاری دارد و از خرید و فروش خوبی برخوردار است.

این نوع کالا هم به صورت ماشینی تولید می شود و هم به صورت دستباف توسط بسیاری از افراد مخصوصا عشایر بافته می شوند و به بازار توزیع می شوند. فرش گبه به قالی خرسک نیز معروف می باشد و اندازه های آن نیز معمولی می باشد.

فرش گبه ساده

انواع طرح های فرش گبه مشهد

فرش گبه مشهد علاوه بر سادگی زپیبایی خاص و دلنشینی دارد و یک کالای اصیل و ایرانی می باشد. این فرش در طرح های زیبایی تولید می شوند که طرح های آن به صورت ذهنی و یا توسط طراحان کشیده شده و سپس به تولید می رسند.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی ابریشم

برخی از طرح های زیبا و خاص فرش های گبه عبارتند از:

  • طرح حوض
  • طرح شیر
  • طرح گل
  • طرح ایلاتی
  • طرح درخت

خیلی از طرح های متفاوت و زیبا که نشان از اصیل بودن کالا دارد و خاص بودن آن کاملا واضح می باشد. تمامی طرح های این نوع فرش بسیار پرطرفدار می باشند که طرح شیر آن نیز از محبوبیت بسبار بالاتری برخوردار است.

فرش گبه ساده

صادرات فرش گبه ساده مشهد

فرش گبه یکی از اصیل ترین کالاهای تولید ایرانی می باشد و از قدمت بسیاری برخوردار است. تولید این محصول در همه جای ایران مخصوصا در مشهد بسیار زیاد می باشد و محصولی کاملا مرغوب است.
رنگ ها و طرح های این کالا بسیار متفاوت و زیبا بوده و زیبایی خاصی به خانه های هر ایرانی و یا کسانی که در هر جای دنیا از آن استفاده می کنند می دهد.

اصیل بودن کالا کاملا واضح بوده و فهمیدن آن نیز اصلا کار سختی نیست.
امروزه این فرش زیبا از کشور ایران به دیگر کشور های اروپایی صادر می شوذ و طرفداران بسیاری حتی در کشور های خارجی دارد. هنرهای دستی و سنتی ایران بسیاز زیاد می باشند که بسیاری از آن ها به کشور های خارجی نیز صادر می شود.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی ایرانی

فرش گبه نیز یکی دیگر از همین هنر های دستی می باشد که از صادرات بسیار خوب و بالایی برخوردار بوده و ارزش بسیار زیادی دارد.

فرش گبه ساده

قیمت فرش گبه مشهد در بازار

فرش گبه در بازار ایران با توجه به نرخ روز بازار کشور به فروش می رسد و البته از قیمت خوبی برخوردار است.

فروش این محصول بسیار بالا بوده و حتی کسانی که از کشور های خارجی به ایران مخصوصا مشهد سفر می کنند این کالا را به عنوان سوغات خریداری می نمایند.
این کالا را می توان به راحتی از بازار های مختلف کشور تهیه نمود و حتی به صورت آنلاین و اینترنتی نیز به فروش می رسند.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی بافتنی

محصولات و کالاهای سنتی کشور ایران از تولید فراوانی برخوردارند و بسیار پرطرفدار می باشند.
باید ارزش کالاهای سنتی ایران حفظ شود و تولید آن ها نیز ادامه داشته باشد. طرفداران کالاهای دستی و سنتی ایرانی بسیار زیاد می باشند و قیمت آن ها نیز بسیار عالی بوده و فروش بالایی دارند.
فرش گبه نیز قیمت مناسبی داشته و می توان گفت بسیاری از ایرانیان عزیز این محصول را شناخته و از آن استفاده می نمایند. برای خرید انواع فرش گبه با ما تماس حاصل نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.