فروش انواع گبه فرش

فروش انواع گبه فرش کاشان با با قیمت گبه ماشینی بدون واسطه از کارخانه های تولید گبه و گلیم فرش کاشان با طرح های زیبای گبه های جدید از طریق سایت های ما برای مشتریان در سراسر کشور عرضه می گردد.

فروش انواع گبه فرش

خصوصیات انواع گبه فرش

گبه فرش ها پرزهای بلندی دارد و در بافت آن شمار پود بیشتری به کار می رود که تاثیر چشمگیری بر نرمی گبه دارد . و بلندی پرزها تا یک سانتی متری می رسد. گبه ها از پوست و پشم گوسفندان بافته می شود و رنگ آنها طبیعی گیاهی است . هنگام خرید حتما به این موارد دقت نمایید.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی

برای تار گبه ار نخ پنبه ای یا نخ پنبه ای مخلوط با موی بز استفاده می شود . نقش گبه حکایت حال بافنده است ، قصه و رمه و شبان است و برف و بوران و آتش و آب و آفتاب و کوچ ، عشق و دلداگی می باشد .

گبه فرش یکی از محصولات دستبافت شیراز است که در کل کشور  خواستار زیادی دارد و این باعث فروش انواع گبه فرش در سراسر ایران و جهان شده است.
در زمینه ساده آن یک ترنج بزرگ یا چند لوزی کوچک در روی امتدادهای طولی دیده می شود و گاه در متن خالی وسط گبه ، نقش درخت یا نقش چهار فصل یا نقش شیر بافته می شود .

گبه ها یکی از کهن ترین اثار بشری است که به صورت سنتی برای انسانها برای تامین نیاز شان می بافتند این گبه ها طرح هایی با نقش های ساده و زیبا به صورت هیچ الگویی توسط زنان عشایر بافته می شده و امروزه نیز به همان طرح های اولیه نیز بافته می شود که بسیار پر طرفدار می باشد.

گبه های ماشینی کاشان

گبه های سنتی بسیار مورد پسند مردم ایران زمین قرار گرفته و این با عث شده تا تولید کنندگان فرش کاشان که یکی از اصلی ترین تولید کنند گان بافت فرش های ماشینی می باشد تولید گبه ماشینی  را در برنامه خود قرار بدهند .

فرش گبه کاشان  در تنوع طرح های متنوعی تولید می شود که بافت انها نیز به مانند طرح های سنتی می باشد و توانسته با طرح های زیبایی که دارد جایگزین خوبی برای گلیم و گبه های سنتی باشد.

بافت گبه ها با گلیم فرش های ماشینی متفاوت بوده و دستگاه های انها نیز با یکدیگر فرق می کند

گبه ها را معمولادر طرح ۳۲۰ و یا ۵۰۰ شانه تولید می کنند که در تراکم های متفاوتی تولید می شود هر چه تراکم بافت بیشتر باشد از کیفیت بیشتری برخوردار بوده و لیکن این تراکم را نمی توان بیش از حد معمول بافت نمود چراکه بعد از مدتی استفاده از انها بافت ان به یکدیگر چسبیده و تخته می شود این است که دچار مشکل شده و از کیفیت اولیه ان کاهش پیدا می نماید.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی ابریشم

قیمت گبه ماشینی کاشان از قیمت های مناسبتر از فرش های ماشینی برخوردار می باشد که انکیزه مشتریان را برای خرید این محصولات افزایش داده است

قیمت فرش گبه کاشان

یکی از پارمترهای اصلی قیمت فرش گبه های ماشینی الیاف تولید انها می باشد که می تواند یا با الیاف بی سی اف و یا اکرولیک بافت شود

البته الیاف بی سی اف از قیمت های ارزانتری برخوردار بوده و لی با وجود این  الیاف های مدل های گبه های جدید ان ها را با توسط دستگاه هایی با فرایند حرارت با دوام تر می نمایند تا از استحکام بیشتری برخوردار باشد.

البته تنوع رنگ بندی نیز در تعیین قیمت گبه ها نیز تاثیر گذار بوده و امروزه گبه ها را در مدل و رنگ های ۶ ، ۸ ، ۱۲تولید می نماید که از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد.

فرش گبه ها را در اندازه های متفاوتی تولید می نمایند که قیمت فرش گبه در سایز های متنوع متفاوت می باشد .و بسته به متر مربع انواع قیمت های انها را تعیین می نمایند.

فروش انواع گبه فرش

یکی از پر فروش ترین محصولات فرش گبه های ماشینی می باشد که به واسطه تنوع درطرح های زیبایی که دارد از بهترین محصولات فرش می باشد

فروش های این محصولات نیز متنوع بوده که با توجه به شرایط مختلف خریداران می توانند این محصول را خریداری نموده و موذد استفاده قرار بدهند.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی ایرانی

یکی از نمایندگی های مجاز فروش انواع گبه های جدید به صورت عمده می باشد که سعی دارد بهترین گبه فرش ایانی با قیمت عالی د راختیار مشتریان خود قرار می دهد. در فروشگاههای اینترنتی انواع مختلفی از گبه فرش ها به فروش می رسد .

نمایشگاههای ویژه ایی در کنار کارخانجات تولید فرش ماشینی در شهر کهای صنعتی کاشان دایر شده است که خریداران می توانند در صورت امکان به این نمایشگاه مراجعه و خرید های مورد نظر خود را خرریداری نمایند

فروش انواع گبه فرش

فروش عمده فرش گبه ماشینی کاشان

این مرکز فروش به صورت عمده گبه فرش ها را به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می دهد و به همین دلیل است که قیمت آنها به روز بوده و خریداران می توانند حجم زیادی را سفارش دهند.
گبه های جدید از محصولات نفیس و منحصر به فردی است که می توان برای فروش عمده آن را از فروشگاههای معتبر کمک گرفت و آن به فروش رساند. محصولات خود را با توجه به نیاز به بازار در شرایط خاص و با روشهای فروش متفاوت عرضه می نماید . مشتریان می توانند با مراجعه به نمایندگی ها و یا از طریق وب سایت به خرید محصولات خود به خصوص فرش گبه بپردازند.
در راستای افزایش رضایت مشتریان و شفاف سازی اطلاعات، کلیه مشتریان که محصولات را از طریق نمایندگی و یا به صورت اینترنتی خردیداری نموده اند، میتوانند وضعیت خرید خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایند.

نمایندگی خرید و فروش انواع گبه فرش به صورت اینترنتی می باشد که بتواند محصولات خود را در بازاهای کل کشور ساپورت کند. یکی از نمایندگی های فروش اینترنتی گبه فرش فروشگاههای معتبر می باشد که دارای انواع گبه فرش های با کیفیت و با شرایط ویژه به متقاضیان خود عرضه می نماید.

  • بیشتر بخوانید: روفرشی بافتنی

سایت های اینترنتی ما با فراهم اوردن انواع گبه های ماشینی از بهترین کارخانه های کاشان شرایط مناسبی از جمله خرید بدون واسطه گبه را از ان کارخانجات برای مشتریان برای انها ایجاد نموده است.

مشتریان برای اطلاع از نرخ فرش گبه و گلیم فرش های ماشینی با قیمت بدون واسطه از کارخانه با شمار های زیرتماس و از مدیریت فروش ما استفاده نمایید.

وحیدرضاکاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.